Pagina 1 van 1

Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: di 12 apr 2011, 11:13
door 628CSI
Zoals ik al 's eerder heb aangegeven, heb ik bij de aanschaf van mijn 6 serie een wagen gekocht waar geen geschiedenis van bekend is.
Er zaten geen boekjes of oude APK bewijzen bij. Toch zou ik graag het verleden van m'n wagen willen achterhalen.
Ik heb al op de site van de RDW gekeken, maar ook daar kan ik geen gegevens van vorige eigenaren vinden, of waar ie vandaan komt.
Het vreemde is dat de uitgifte eerste kenteken van 1980 is, dus type1, maar het is een type2.
Ook op de labels van de veiligheidsgordels staat 1983, en zelfs op de bodemisolatie stond 1983 gestempeld.
Voordeel is wel dat ik 'm nu nog maar om de 2 jaar hoef te keuren, maar jullie snappen wel dat dit me erg nieuwsgierig maakt.
Dus als iemand weet hoe ik achter het verleden kan komen, dan hoor ik het graag.

Greetz Cock.

Even wat spaties en enters gebruiken volgende keer, Dank u

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: di 12 apr 2011, 11:42
door zerotolerance
Ik denk dat iemand creatief is geweest met een haakse slijper en een lasapparaat.

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: di 12 apr 2011, 16:18
door Street legal
Ik sluit me aan bij @Zerotolerance. Is een echte "Helmonder". Ik hoop vor jou dat het hele schutbord is overgezet......

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: di 12 apr 2011, 19:19
door Mike
Duidelijk omgekat idd, jammer.
Behoorlijk onmogelijk dus om het verleden te achterhalen.

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: di 12 apr 2011, 19:51
door 628CSI
Had ik ook al bedacht,idd jammer.Als je goed kijkt lijkt het er op dat het nr.er apart ingezet is.Ook navraag bij de RDW gaf geen afwijkingen aan,en ze is al 2x zonder vragen door de APK gekomen.Dus ik zal me er verder maar niet druk over maken,maar had me leuk geleken om iets van de historie te achterhalen.

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: ma 18 apr 2011, 16:45
door Bimmerbrother
Hey Cock, ik zie dat we bij elkaar in de buurt wonen, misschien is het leuk om eens te komen buurten bij ons in de loods (Woensdrecht). We hebben geen E24, maar wel 2 E30's, 3 E28's, een E23 en een E10.

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: ma 18 apr 2011, 17:19
door 628CSI
Daar zeg ik geen nee tegen natuurlijk :D Ik ben al een tijdje op zoek naar mensen in de buurt die besmet zijn met het BMW virus,maar had niet verwacht het zo dicht bij huis te vinden.Laat maar weten waar jullie zitten,en wanneer het uitkomt!

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: ma 18 apr 2011, 17:41
door oldie
Misschien met 2 e24 :?: :D

Re: Geschiedenis van mijn BMW

BerichtGeplaatst: ma 18 apr 2011, 17:50
door Bimmerbrother
Tuurlijk, altijd goed!