Pagina 1 van 1

Ruitenwissersproeier vervangen, Kabeltjes nakijken

BerichtGeplaatst: zo 29 apr 2012, 21:26
door marvinleon
Mijn linker ruitensproeier werkt niet meer goed er komt bijna niets meer uit :crybaby: . Misschien dat hij verstopt zit Ik wil dit graag nakijken en wil graag een kap verwijderen waarop deze bevestigd zijn om de afvoer meteen schoon te maken. Deze zit vol met boomzaden en viezigheid dus de kap moet los. De roostertjes zijn er al af dat waren 2 schroeven en de clips.

-Voordat ik teveel ga loshalen zou ik graag willen weten:
Hoe gaat de kap op de foto het makkelijkst los of hoe haal ik hem er af. Ik heb in ieder geval een aantal schroeven gevonden (oranje omcirkeld) Moet er nog meer los?
-Hoe haal ik de sproeiertjes los? Gewoon lostrekken? Draaien?
-Wat kan ik het beste nog meer nakijken als ik deze kap toch losheb?

Gr, en een fijne Koninginnedag :sneaky2:

Afbeelding

Re: Ruitenwissersproeier vervangen, Kabeltjes nakijken

BerichtGeplaatst: di 01 mei 2012, 08:41
door Arie van der Meulen
Voor kap eraf zijn het inderdaad de schroeven rondom; schroeven los, motorkap rubber eraf en kap kan eraf.

Ik heb mijn sproeier ook schoon gemaakt (doorspoelen/blazen). Mochten de slangen niet meer in een beste staat zijn, bij de ijzerwarenwinkel of bouwmarkt hebben ze genoeg slangen en T-stukjes om het weer goed te maken.