Wilt u ook verlost worden van de peperdure nederlandse wegenbelasting ? Wij zijn een nieuwe onderneming gespecialiseerd in BMW youngtimers belastingvrije autos van bouwjaren 1977 tot 1986.Een BMW is de ideale keus voor u als u belastingvrij wilt rijden en wel enige luxe wenst, betrouwbare mechaniek en veel comfort
De prijsklasse varieert van 1500 euro voor een direct rijdbare BMW uit de 3 serie met iets (vaak optisch) werk , ongeveer (afhankelijk van de staat) 2500 voor een knappe 5 serie(zoals op de foto) tot 6-7000 euro voor een bijna fonkelnieuwe 732i, 733i ,735il of 745il (sharknose) bijvoorbeeld. 7 series zijn er ook in lagere prijsklasse (728i en 730i) , meestal met optisch werk aan interieur en/of lak. maar allen direct rijdbaar. Onze autos zijn geimporteerd uit Duitsland en Zwitserland en worden bij verkoop (indien gewenst) RDW gekeurd en voorzien van een nieuw nederlands kenteken. Zoekt u een specifiek model? Die vinden wij voor u gegarandeerd!!! Als u op lpg wilt rijden kunnen wij uiteraard ook een installatie vakkundig laten uitvoeren. Mailt of belt u gerust voor meer informatie.
[link]Deze had ik vanmiddag ook al gespot,http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=120455682&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.firstRegistration&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1[/link]
Kijk, je moet deze auto's natuurlijk nog wel halen en op kenteken zetten. Het prijsverschil is nog wel enigzins te verklaren. Alleen klopt de advertentie niet helemaal (het is geen zwitser) en staat het ding nog gewoon te koop.
Ja ik heb gemaild. Ik vroeg wat hij op voorraad had staan. Hij stuurde mij plaatjes van auto's die ik van Mobile.de ken. Daar had hij prijzen bij met NL kenteken.
dus als ik het goed begrijp, 'verkoopt' deze 'handelaar' bmw's die te koop staan op mobile.de e.d. Hij heeft ze dus helemaal niet in bezit? Als je zegt dat je ge
Je nieren zitten dichter bij je hart, dan je ster....